Home > Bez kategorii > KONFERENCJA NA TAK!

Wydawać polecenia, nagradzać i karać – to częsty sposób pracy z osobą z niepełnosprawnością intelektualną. A jaki może być inny?
Już 17-18 listopada 2017 roku w Poznaniu organizowana jest kolejna konferencja z cyklu Spotkania Na Tak. W tym roku zgromadzeni specjaliści rozmawiać będą o podejściu niedyrektywnym w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną.

Jak rozumieć niedyrektywność? Czy wchodząc w relację z innym człowiekiem, zwłaszcza jeżeli jest to moje dziecko/podopieczny/wychowanek, jestem/mogę być/muszę być niedyrektywny? Czy jest możliwe prowadzenie niedyrektywnej terapii z osobami z niepełnosprawnością intelektualną? Czy właściwym jest podział terapii na niedyrektywne i dyrektywne? Czy niedyrektywne terapie bywają dyrektywne i odwrotnie – z pozoru dyrektywne maja w sobie wiele niedyrektywności? Na te i inne pytania będziemy szukać odpowiedzi już w listopadzie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji rodziców, nauczycieli, wychowawców, terapeutów, studentów, przedstawicieli instytucji publicznych i innych zainteresowanych.

Szczegółowe informacje: http://spotkania.natak.pl/
Zapisy: http://zapisy.sts-timing.pl/202/